Крісло KIDIGO™

1550.0 Грн.

Артикул: MMKRI. Категорія: .

Крісло KIDIGO ™ є безпрограшним вибором для обладнання дошкільних установ, розвиваючих і розважальних центрів. Торговою маркою KIDIGO розроблені спеціалізовані меблі для дітей, які для них комфортні і безпечні. Безпека нашої продукції обумовлена ​​екологічністю використовуваних при виробництві матеріалів, а також відсутністю гострих кутів в предметах меблів.

Якщо ви зацікавлені створити для дітей комфортні та безпечні умови для ігор та занять, меблі торгової марки KIDIGO підійдуть для цих цілей найкращим чином. Крісло, як і інші меблі, може бути виготовлене в різноманітних кольорових рішеннях. Тому ви маєте можливість придбати у нас не тільки практичні меблі, але і предмети інтер’єру, які будуть гармонійно поєднуватися з іншим декоративним оформленням кімнати. Велика частина ігрової діяльності дітей різного віку пов’язана з моделюванням різних ситуацій. Продукція торгової марки KIDIGO допоможе дітям урізноманітнити гру, захоплююче і цікаво проводити час.

Диван KIDIGO ™ виконаний з використанням поролону і тканини ПВХ. Для з’єднання полотен тканини нами використовуються нитки європейського виробництва, що забезпечує надійність швів. Тканина ПВХ стійка до різноманітних зовнішніх впливів і здатна витримати навіть високу інтенсивність експлуатації. Тому меблі торгової марки KIDIGO відмінно підходить для дошкільних установ будь-якого типу. Крім крісла, нами розроблено велику кількість предметів м’яких ігровий меблів для дітей. У нас ви можете придбати як окремі предмети обстановки, так і цілі комплекти для оснащення дитячих кімнат. Купуйте красиві і практичні дитячі  ігрові меблі у її безпосереднього виробника.

Розміри в зібраному вигляді

Довжина (м)

0,7

Ширина (м)

0,6

Висота (м)

0,4

Вага нетто (кг)

3,4

Розміри упаковки

Довжина (м)

0,7

Ширина (м)

0,6

Висота (м)

0,4

Вага брутто (кг)

3,5

Об’єм (куб.м)

0,16

Матеріали

ПВХ тканина 630г/м.кв, поролон 22кг/м.куб, блискавкы, застібки, липучки.

Країна виробник

Україна

Вага 4 kg
Розміри упаковки 55 x 40 x 70 cm
Розмір стільця

55х40х60 см

Наразі відгуків нема.

Залиште відгук першим “Крісло KIDIGO™”

Пов'язані товари

Яндекс.Метрика