Конструктор KIDIGO™ Будівельник-2

10880.0 Грн.

Артикул: MMNK2. Категорія: .

Комплектація Конструктор KIDIGO™ Будівельник-2

  • Циліндр (30х30х60)-2 шт,
  • Параллелепіпед (60х30х15)-4 шт,
  • Блок (30х30х15)-2 шт,
  • Треугольник (30х30х15)-2 шт,
  • Арка (30х30х15)-2 шт,
  • Полуступінь(30х30х15)-6 шт,
  • Куб (30х30х30)-4 шт,
  • Таблетка (30х30х30)-2 шт.

Яскравий і барвистий Конструктор KIDIGO ™ Будівельник-2 не залишить байдужим жодну дитину. Він складається з 24 різнокольорових м’яких модулів і 8 фігур. Продукція торгової марки KIDIGO допоможе вам якісно оснастити ігрову кімнату і створити в ній відмінні умови для ігор дітей різного віку. Пропонований нами конструктор створений не тільки для розваги, а й для розвитку дітей. Пізнавальні розвиваючі ігри корисні в будь-якому віці. Щодня діти відкривають щось нове і удосконалюють набуті раніше навички. Створіть для них відповідні умови за допомогою продукції торгової марки KIDIGO.

Малюки за допомогою конструктора зможуть познайомитися з назвою різних кольорів і геометричних фігур. Діти старшого віку отримають можливість, граючи з конструктором, тренувати моторику і розвивати уяву. Кожна дитина, опинившись поруч з яскравим і барвистим ігровим обладнанням, зможе знайти заняття до душі. Також продукція торгової марки KIDIGO допоможе організовувати сюжетно-рольові ігри. Ми постаралися розробити багатофункціональне ігрове обладнання, яке посприяє гармонійному розвитку кожної дитини.

Продукція торгової марки KIDIGO створена для дитячих дошкільних установ, ігрових і розвиваючих центрів. Якщо у вашого малюка велика кімната, ви можете придбати конструктор KIDIGO ™ Будівельник-2 для дому. Створене нами ігрове обладнання призначене для рухливих і розвиваючих ігор. Торгова марка KIDIGO виробляє ігрове обладнання у відповідності з сучасними стандартами якості. Наша продукція безпечна і здатна прослужити достатньо довго, залишаючись зовні такою ж яскравою і привабливою, незалежно від інтенсивності експлуатації.


Вага 17 kg
Розміри упаковки 100 x 80 x 80 cm
Кількість модулів

24

Кількість фігур

8

Наразі відгуків нема.

Залиште відгук першим “Конструктор KIDIGO™ Будівельник-2”

Яндекс.Метрика