Смуга перешкод KIDIGO™ 2

15240.0 Грн.

Артикул: MMSP2. Категорія: .

Смуга перешкод KIDIGO™ 2 стане відмінним вибором для обладнання розважальних і розвиваючих центрів для дітей. Також продукція торгової марки KIDIGO відмінно підійде для дитячих дошкільних установ. З її допомогою ви зможете організовувати естафети і стимулювати дітей до рухливих ігор в приміщенні. Розроблене нами модульне ігрове обладнання може бути вами використано як в комплексі, так і окремо. Таким чином, придбавши одну модульну систему, ви отримаєте можливість організовувати різноманітні умови для активного проведення часу дітей.

Якщо ви зацікавлені у створенні безпечних і цікавих умов для дітей, які будуть їх мотивувати до активних ігор, продукція торгової марки KIDIGO повинна вас обов’язково зацікавити. Оскільки ми є безпосереднім виробником модульних систем, у нас ви зможете придбати їх на найбільш привабливих умовах. Розробляючи ігрові модулі, ми подбали про те, щоб вони були не тільки цікаві для дітей, але і прості в установці для дорослих.

Якщо ваші домашні умови дозволяють розмістити смугу перешкод KIDIGO ™ 2, не нехтуйте можливістю для організації якісних ігрових можливостей для свого чада. Кожен малюк під час гри розвивається, опановує нові навичкиі розвиває їх. Смуга перешкод – це кращий спосіб розвитку координації рухів, швидкості реакції, пам’яті, та й просто всіх груп м’язів. Активні ігри корисні для кожної дитини, і торгова марка KIDIGO подбала, щоб ви могли для них створити барвисті і безпечні умови. Будь-яке наше модульне ігрове обладнання відповідає всім сучасним стандартам і вимогам, що пред’являються до дитячої продукції.

Вага 45 kg
Розміри упаковки 120 x 120 x 120 cm
Розмір модульного набору

390х160х90 см

Наразі відгуків нема.

Залиште відгук першим “Смуга перешкод KIDIGO™ 2”

Пов'язані товари

Яндекс.Метрика