Вежа KIDIGO™

12600.0 Грн.

Артикул: MMV1. Категорія: .

У даному розділі інтернет-ресурсу торгової марки KIDIGO ми пропонуємо вам придбати яскраву і цікаву для дітей ігрову вежу. Дане обладнання представляє модульну конструкцію, складові частини якої кріпляться за допомогою липучки. Вежа актуальна для створення відмінних умов для організації рухливих ігор в розвиваючих і розважальних дитячих центрах. Наше обладнання відповідає екологічним нормам і абсолютно безпечно з точки зору конструктивних особливостей. Використання поролону дало нам змогу уникнути твердих поверхонь і гострих кутів. Зверху ігрове обладнання покрито тканиною ПВХ, яка характеризується яскравими кольорами і високою зносостійкістю.

Торгова марка KIDIGO готова запропонувати вам безліч варіантів обладнання для створення різноманітних ігрових умов. З нашою допомогою ви зможете якісно оснастити будь-яку ігрову кімнату при оптимальних матеріальних витратах. Будучи безпосереднім виробником ігрового обладнання, ми володіємо всім спектром можливостей для створення привабливих умов для покупців. Обладнання торгової марки KIDIGO функціональне і відповідає всім існуючим нормам, які пред’являються до продукції, створеної для дітей. Використовуйте всі переваги пропонованого нами ігрового устаткування – це дозволить вам створити відмінні умови для веселого проведення часу та розвитку дітей.

Ігрове обладнання торгової марки KIDIGO незалежно від інтенсивності експлуатації прослужить довгі роки, зберігши всі свої первинні властивості і характеристики. Модульна конструкція вежі дозволяє при необхідності її легко і просто розбирати і збирати. На українському ринку торгова марка KIDIGO пропонує кращі сучасні ігрові комплекси, на які у нас встановлені привабливі ціни.

Вага 36 kg
Розміри упаковки 120 x 120 x 10 cm
Розмір вежі

240х240х180 см

Наразі відгуків нема.

Залиште відгук першим “Вежа KIDIGO™”

Яндекс.Метрика