Кульки для сухих басейнів

4.5 Грн.

Артикул: KUL08M. Категорія: .

Наповнювачем для сухих басейнів служать різнокольорові кульки, які ви можете придбати у KIDIGO ™ на привабливих умовах. Як і вся продукція нашої компанії, різнокольорові кульки, представлені в даному розділі, характеризуються екологічністю і абсолютно безпечні для дітей. Залежно від модифікації обраного вами сухого басейну, вам знадобиться придбати різну кількість кульок. Звертайтеся до менеджерів-консультантам KIDIGO ™, які допоможуть визначитися з необхідною кількістю кульок для заповнення сухих басейнів.

Наше ігрове обладнання призначене для оснащення дитячих центрів і дошкільних установ. При бажанні ви можете придбати сухий басейн і для кімнати вашої дитини. Сухі басейни цікаві дітям різних віків. Ми постаралися створити м’яку конструкцію реалізованого обладнання і виключити в ній гострі кути. Тому ваш малюк зможе самостійно грати і перебуватиме в безпеці. Як виглядає ігрове обладнання KIDIGO ™ ви можете бачити на фотографіях, представлених в даному розділі нашого інтернет-ресурсу.

Під торговою маркою KIDIGO  ми виробляємо сухі басейни різноманітних розмірів і форм. Оскільки ми готові до виконання індивідуальних замовлень, кожен замовник компанії  може бути впевнений, що придбає ігрове обладнання, відповідне розмірам приміщення. Для економії вільного простору ви можете замовити у нас кутові сухі басейни. Купуйте якісне ігрове обладнання від вітчизняного виробника і заповнюйте його різнокольоровими кульками – це дозволить вам створити відмінні умови для дитячих ігор. Граючи, діти дорослішають і розвиваються, тому умови ігрових кімнат повинні бути якісними і різноманітними.

Наразі відгуків нема.

Залиште відгук першим “Кульки для сухих басейнів”

Яндекс.Метрика