Сухий басейн KIDIGO™ Коло 1,5 м

4350.0 Грн.

Артикул: MMSB1. Категорія: .

Сухі басейни, наповнені кульками, є однією з найбільш улюблених розваг дітей різних віків. KIDIGO ™ в даному розділі пропонує вам придбати сухий басейн KIDIGO™ Коло 1,5 м, який актуальний як для закритих ігрових приміщень, так і для оснащення відкритих дитячих майданчиків. Випускаєма нами ігрова продукція нетравматична і екологічно безпечна. Використання при її створенні поролону і тканини ПВХ дозволило виключити тверді поверхні і гострі кути.

Сьогодні сухий басейн KIDIGO ™ Коло  представлений трьома стандартними моделями різного діаметру. Якщо внаслідок яких-небудь причин вас не влаштовує стандартне ігрове обладнання, зробіть індивідуальне замовлення. KIDIGO ™, будучи безпосереднім виробником реалізованої ігрової продукції, готова виготовити її у відповідності з тими розмірами, які вам необхідні.

Використовувана нами при створенні ігрових басейнів тканина ПВХ характеризується високою стійкістю до різних впливів. Також на неї не мають впливу сонячні промені, тому при експлуатації на вулиці сухі басейни не вицвітають і залишаються такими ж яскравими і барвистими, якими й були в день доставки. Для підтримки в чистоті сухих басейнів KIDIGO ™ необхідні волога тканина і миючий засіб, що не містить абразивних компонентів. Ми пропонуємо вам придбати якісне ігрове обладнання, яке створювалося з урахуванням всіх жорстких вимог, що пред’являються до продукції для дітей. Нами були  встановлені прийнятні ціни на всі види реалізованого ігрового обладнання, які оптимальним чином поєднуються з його високою якістю і тривалим терміном служби.

Необхідна кількість кульок(шт) 600
Розміри в зібраному вигляді (м) 1,5*1,5*0,4
Розмір упаковки (м) 1,4*0,5*0,4
Об’єм  (куб.м) 0,28
Вага (кг) 8,6
Країна виробництва  Україна

використовувані матеріали

– Поролон (пінополіуретан) використовується як основний наповнювач. Високоеластичний, підвищеної жорсткості, щільністю 22кг / куб.м. Підходить для використання в меблевій, швейній та медичної промисловості, відповідає всім медичним критеріям безпеки.

– ПВХ тканина використовується для пошиття чохлів (оболонки). Має щільність 630г / кв.м., М’яка, еластична і зносостійка. Має яскравий і насичений колір. Відмінно очищається за допомогою вологої ганчірки і побутових миючих засобів. Заборонено мочити виріб.

– Штучна шкіра так само використовується для пошиття чохлів (оболонки). Щільністю 415г / кв.м. Багата колірна гамма (29 кольорів), м’який, еластичний з унікальною фактурою і технічними характеристиками. За тестом Martindale – 40000 циклів. Відмінно очищається за допомогою вологої ганчірки і звичайного мильного розчину. Заборонено мочити виріб. Рекомендується берегти від прямих сонячних променів.

– Липучка – текстильна ворсиста, використовується для скріплення між собою різних деталей, має гарантовану кількість циклів з’єднання-роз’єднання – 1500.

– Нитки високоміцні, 100% поліестер (сфера використання – пошив меблів, взуття, шкіргалантереї, високоміцні технічні шви)

– Блискавка і застібки використовуються для зручності при набиванні продукції наповнювачем.
Всі матеріали мають гігієнічні сертифікати.

Використання.

Модулі рекомендується використовувати в сухих провітрюваних приміщеннях. Використання на відкритому повітрі не бажано і допустимо тільки в суху погоду. Заборонено мочити виріб і залишати його мокрим після очищення, так як це значно скоротить термін служби виробу.

Догляд.

Для видалення забруднень можна застосовувати звичайні побутові миючі засоби. Після очищення, необхідно витерти виріб ганчіркою насухо.

Заборонено застосовувати чистячі засоби, що містять хлор або сильні хімікати і розчинники.

Вага 11 kg
Розміри упаковки 153 x 70 x 40 cm
Розмір басейну

150x150x40 см

Кількість кульок

900

Наразі відгуків нема.

Залиште відгук першим “Сухий басейн KIDIGO™ Коло 1,5 м”

Яндекс.Метрика