Сухий басейн KIDIGO™ Прямокутник 1,5х2,0 м

8270.0 Грн.

Артикул: MMSB8. Категорія: .

Сухий басейн KIDIGO ™ Прямокутник 1,5х2,0 м – відмінне рішення, якщо ви зацікавлені у створенні безпечних і захоплюючих для дітей ігрових умов. Безпека ігрового обладнання, виробленого нашою компанією, забезпечується за рахунок грамотних проектних рішень і екологічних сучасних високоякісних матеріалів. Для створення ігрових сухих басейнів нами використовується поролон і спеціалізована тканина ПВХ. За допомогою даних матеріалів ми створюємо яскраві і барвисті конструкції з м’якими бортами, в яких діти ні за яких умов не зможуть травмуватися.

Сухий басейн KIDIGO ™ Прямокутник 1,5х2,0 м відмінно підійде для оснащення ігрових спеціалізованих кімнат у дошкільних установах і дитячих центрах. Характерними особливостями використовуваної нами тканини ПВХ є висока зносостійкість і здатність зберігати свій колір навіть при впливі ультрафіолету. Тому незалежно від місця розміщення грального обладнання воно прослужить довгі роки, зберігаючи свої первісні форму і зовнішню презентабельність.

Тканина ПВХ в значній мірі стійка до забруднень. Догляд за нею простий і не зажадає від вас великих зусиль. За допомогою вологої тканини або з використанням мильного м’якого розчину ви завжди зможете видалити з її поверхні будь-які забруднення. Сьогодні сухий басейн прямокутної форми нашими фахівцями виробляється стандартно в двох розмірах: 2х1,5х0,5м і 1,5х1,2х0,4м. Команда KIDIGO™ відкрита до співпраці, тому ми готові виконати ваше індивідуальне замовлення у випадку, якщо стандартні розміри випускаємого нами ігрового устаткування вам з яких-небудь причин не підходять

Вага 19.8 kg
Розміри упаковки 202 x 62 x 41 cm
Розмір басейну

200х150х50 см

Кількість кульок

1100

Наразі відгуків нема.

Залиште відгук першим “Сухий басейн KIDIGO™ Прямокутник 1,5х2,0 м”

Яндекс.Метрика