Сухий басейн KIDIGO™ Півколо

8500.0 Грн.

Артикул: MMSB4. Категорія: .

Сухий басейн KIDIGO ™ Півколо є відмінним вибором для створення ігрових умов для дітей, як на відкритому повітрі, так і в спеціалізованих приміщеннях. Його напівкругла форма дозволяє економити простір кімнати і забезпечить його ергономічний устрій. Висота борту становить 0,4 метра, тому дитині буде легко подолати його. Розміри сухого басейну KIDIGO™ Півколо – 2,4х1,3 м. Вони можуть бути змінені відповідно до ваших побажань. Конструкція басейну являє собою поролонову основу, обтягнуту спеціальною тканиною ПВХ. Яскраві кольори привернуть увагу дітей і обов’язково їм сподобаються. Слід особливо відзначити нетравматичність даного басейну, яка має основне значення при створенні ігрових умов.

Поролон, як і ПВХ тканина, використана при створенні ігрового сухого басейну, характеризується екологічністю і абсолютно безпечні для дітей. ПВХ тканина здатна витримати навіть високу інтенсивність експлуатації. Пропоновані нами сухі басейни ви маєте можливість використовувати для створення ігрових умов, як у закритих просторах, так і на відкритих територіях. Характеристики тканини ПВХ зумовили не тільки її високу зносостійкість, але і простоту догляду. При виникненні забруднень сухий басейн можна просто протерти вологою ганчіркою або ж помити за допомогою рідких неабразивних миючих засобів.

При облаштуванні ігрових кімнат використовуйте пропоноване нами ігрове обладнання. Діти різного віку дуже люблять сухі басейни і здатні проводити в них чимало часу. Для заповнення напівкруглого сухого басейну вам знадобитися 760 кульок. Дане ігрове обладнання чудово підходить для оснащення дошкільних дитячих установ, ігрових центрів.

Вага 9 kg
Розміри упаковки 195 x 40 x 40 cm
Розмір басейну

260х130х40 см

Кількість кульок

800

Наразі відгуків нема.

Залиште відгук першим “Сухий басейн KIDIGO™ Півколо”

Яндекс.Метрика