Сухий басейн KIDIGO™ Коло 1,5 м

4240.0 Грн.

Артикул: MMSB1. Категорія: .

Сухі басейни, наповнені кульками, є однією з найбільш улюблених розваг дітей різних віків. KIDIGO ™ в даному розділі пропонує вам придбати сухий басейн KIDIGO™ Коло 1,5 м, який актуальний як для закритих ігрових приміщень, так і для оснащення відкритих дитячих майданчиків. Випускаєма нами ігрова продукція нетравматична і екологічно безпечна. Використання при її створенні поролону і тканини ПВХ дозволило виключити тверді поверхні і гострі кути.

Сьогодні сухий басейн KIDIGO ™ Коло  представлений трьома стандартними моделями різного діаметру. Якщо внаслідок яких-небудь причин вас не влаштовує стандартне ігрове обладнання, зробіть індивідуальне замовлення. KIDIGO ™, будучи безпосереднім виробником реалізованої ігрової продукції, готова виготовити її у відповідності з тими розмірами, які вам необхідні.

Використовувана нами при створенні ігрових басейнів тканина ПВХ характеризується високою стійкістю до різних впливів. Також на неї не мають впливу сонячні промені, тому при експлуатації на вулиці сухі басейни не вицвітають і залишаються такими ж яскравими і барвистими, якими й були в день доставки. Для підтримки в чистоті сухих басейнів KIDIGO ™ необхідні волога тканина і миючий засіб, що не містить абразивних компонентів. Ми пропонуємо вам придбати якісне ігрове обладнання, яке створювалося з урахуванням всіх жорстких вимог, що пред’являються до продукції для дітей. Нами були  встановлені прийнятні ціни на всі види реалізованого ігрового обладнання, які оптимальним чином поєднуються з його високою якістю і тривалим терміном служби.

Вага 11 kg
Розміри упаковки 153 x 70 x 40 cm
Розмір басейну

150x150x40 см

Кількість кульок

900

Наразі відгуків нема.

Залиште відгук першим “Сухий басейн KIDIGO™ Коло 1,5 м”

Яндекс.Метрика