Сухий басейн KIDIGO™ Коло 2 м

8260.0 Грн.

Артикул: MMSB2. Категорія: .

Сухий басейн KIDIGO ™ Коло 2 м виготовляється нашою компанією з використанням екологічно чистих матеріалів, основними з яких є спеціальна тканина ПВХ і поролон. Тканина ПВХ, використовувана нами при виготовленні ігрових сухих басейнів, має яскравий колір і щільну фактуру. Вона не вицвітає під дією ультрафіолету і здатна витримувати навіть високу інтенсивність експлуатації. Сухі басейни KIDIGO ™ здатні прослужити тривалий термін. У процесі служби вони не змінять свої форму і колір.

Висота бортів круглого сухого басейну може варіюватися від 40 до 50 см, а його діаметр – від 1,5 до 2,5 метрів. Під торговою маркою KIDIGO виробляється три стандартні моделі ігрового устаткування – ви можете вибрати оптимальний варіант у залежності розмірів простору, в якому ви маєте намір його встановити. Також ми готові до виконання індивідуальних замовлень, оскільки є безпосередніми виробниками сухих басейнів. Після того, як ви наповните придбаний сухий басейн кульками, він буде готовий до використання.

У сухому басейні KIDIGO ™ Коло 2 м відсутні гострі кути і тверді поверхні. Тому реалізоване нами ігрове обладнання безпечно не тільки з точки зору екологічності та нетравматичності. У ньому можуть захоплююче і весело проводити час діти будь-якого віку, а їхні батьки будуть упевнені, що діти знаходяться в безпеці. Догляд за сухими басейнами KIDIGO ™ простий. Для очищення поверхні тканини ПВХ слід використовувати вологу тканину і неабразивний миючий розчин. Окремо необхідно відзначити стійкість до різноманітних забруднень використовуваної нами ПВХ тканини, що також забезпечує тривалий термін служби сухих басейнів.

Вага 22 kg
Розміри упаковки 173 x 100 x 50 cm
Розмір басейну

200х200х50 сm

Кількість кульок

2000

Наразі відгуків нема.

Залиште відгук першим “Сухий басейн KIDIGO™ Коло 2 м”

Яндекс.Метрика